Atatürk Obs Giriş

If you are looking for Atatürk Obs Giriş account login information, then here are the right place. You can easily access the login portal without any issues.

Atatürk Üniversitesi – Giriş Merkezi

https://obs.atauni.edu.tr

Cep numaranızı güncellemek için aşağıdaki bilgileri doldurarak ‘Gönder’ butonuna basınız. Cep numarası güncelleme işleminden Cep numarası girilen şahıs sorumldur.


GİRİŞ – Atatürk Üniversitesi

https://atauni.edu.tr/giris

BAŞVURU İŞLEMLERİNİ. OBS’de kullanıcı kaydı olan adaylar Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS)’ne giriş yaparak,. OBS’de kullanıcı kaydı olmayan adaylar ise “OBS hesabınız yok mu? Hemen Kaydolun” linki aracılığı ile . kullanıcı adı ve şifresi alıp, giriş yaparak BAŞVURU İŞLEMLERİ & KAYIT BAŞVURULARI linki aracılığı ile gerçekleştirebilirler.


ATAUNI-OBS – Atatürk Üniversitesi – Giriş Merkezi

https://obs.atauni.edu.tr/Kullanici/KullaniciOlusturma.aspx

ATAUNI-OBS. Kayıt oluşturmak için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. (To register, you need to fill out the form.) Yabancı Uyuruklu öğrencilerin varsa T.C. kimlik numaralarını girmeleri gerekmektedir. Eğer T.C. kimlik numaranız yoksa Pasaport numaranızı girebilirsiniz.


ATAUZEM – PORTAL – Atatürk Üniversitesi

https://atauzem.atauni.edu.tr/portal

Portala giriş yapabilmek için OBS Kullanıcı adı ve şifrenizi kullanınız! OBS Kullanıcı Adı. OBS Şifre. Giriş Yap. Kullanıcı Adı. Şifre. Şifremi Unuttum. Giriş Yap. Atatürk Üniversitesi e-Hizmet üzerinden giriş yapmak için tıklayınız.


ÖĞRENCİ – PORTAL – Atatürk Üniversitesi

https://atauzem.atauni.edu.tr/portal/ogrenci

Portala giriş yapabilmek için OBS Kullanıcı adı ve şifrenizi kullanınız! OBS Kullanıcı Adı. OBS Şifre. Giriş Yap. Kullanıcı Adı. Şifre. Şifremi Unuttum. Giriş Yap. Atatürk Üniversitesi e-Hizmet üzerinden giriş yapmak için tıklayınız.


Açıköğretim Fakültesi

https://www.ataaof.edu.tr/Baglantilar/Obs

İletişim Bilgileri Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Dekanlığı 25240 Erzurum [email protected] (E-Posta gönderilerinizde mutlaka TC Kimlik Numaranızı belirtiniz.) 0850 255 02 82 (Çağrı Merkezi) 0850 241 02 82 (Ankara İletişim Merkezi) 0442 231 59 00 (Yazı İşleri Birimi Fax Numarası)

See also  パードット

Atatürk Üniversitesi OBS Giriş | Öğrenci Girişi

https://ogrenci.takvimegitim.com/node/143

Atatürk Üniversitesi Öğrenci Girişi için tıklayın. Atatürk Üniversitesi OBS (ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ) Giriş için Buraya Tıklayın. Santral. Telefon Santrali +90 442 231 1111 . Öğrenci İşleri. Öğrenci İşleri D. Başk.Hamit HATUNOĞLU+90 442 231 1259 [email protected] ATAUZEM


Atatürk Üniversitesi – Giriş Merkezi

obs.atauni.edu.tr/Belge/GenelBelgeDogrulama.aspx

© 2016 Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi © 2016 Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi


Atatürk Üniversitesi OBS Giriş | ÖİDB

https://www.oidb.net/node/136

Atatürk Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi Giriş için Tıklayınız *** Atatürk Üniversitesi Öğrenci İşleri Otomasyonu Giriş Sayfası için Buraya Tıklayınız *** Atatürk Üniversitesi Ana Sayfa Girişi için Buraya Tıklayınız. Atatürk Üniversitesi İletişim Bilgileri. Santral Telefon Santrali +90 442 231 1111. Öğrenci …


ATA-AÖF – Giriş – ALMS

https://esinav.ataaof.edu.tr

© 2013-2020 ALMS – Advancity

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.