Bilişim Garajı

If you are looking for Bilişim Garajı account login information, then here are the right place. You can easily access the login portal without any issues.

Bilişim Garajı – Bilgi Bilişime, Bilişim Geleceğe Dönüşüyor

https://bilisimgaraji.com

Bilişim Garajı, 16 yaş altı nesillere yönelik “bilişimle üretim” alanında farkındalık, bilgi ve beceri kazandırmayı hedefleyen dünyadaki ilk ve tek entegre online eğitim platformudur.


E-STEM – Bilişim Garajı

https://bilisimgaraji.com/e-stem

Bilişim Garajı, ‘bilişimi’ amaç değil bir araç olarak konumlandırdığı eğitimlerinde, çocuklara aslında matematiğin de fen bilimlerinin de (fizik, kimya, biyoloji), sosyal bilimlerin de görsel sanatların da amaç değil bir araç olduğunu yaşayarak öğrenme fırsatı sunmaktadır.


Bilişim Garajı

https://lms.bilisimgaraji.com/login/registerfrm

GİRİŞ EKRANINA GERİ DÖN. Kurum. Okul


K12 öğrencileri için online eğitim platformu: Bilişim Garajı

https://webrazzi.com/2020/03/30/bilisim-garaji

Bilişim Garajı platformunda şu anda 25 bin sayfanın yer aldığı aktif durumda 92 bilişim içeriği bulunuyor. Bunlar kodlama, üç boyutlu tasarım, akıllı cihaz tasarımı (elektronik), teknoloji tarihi, girişimcilik, siber güvenlik gibi farklı başlıklar altında yer alıyor.


Sanat Garajı

https://sanatgaraji.com.tr

Sanat Garajı online eğitim platformu, Gazi Üniversitesi Teknopark’ta bulunan İnova Akademi Bilişim Eğitim Hiz. San.Tic. A.Ş.’nin bir hizmetidir. 2012 yılında açılan Bilişim Garajı platformu ile 7 yıldır 5 – 16 y

See also  Telenet Webmail Aanmelden

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *