Galibiyet Zıt Anlamlısı

If you are looking for Galibiyet Zıt Anlamlısı account login information, then here are the right place. You can easily access the login portal without any issues.

Galibiyet kelimesinin zıt-karşıt anlamı, anlamlısı, TDK

https://www.dersimiz.com/zit-karsit-anlamli-kelimeler-sozlugu.asp?q=Galibiyet

Aradığınız Galibiyet kelimesinin zıt (karşıt) anlamlısı Mağlubiyet, Yenilgi. Çabuk Çabuk kelimesinin zıt / karşıt anlamlısı Iğıl Iğıl. Uzatmak kelimesinin zıt / karşıt anlamlısı Kısaltmak. Cahil kelimesinin zıt / karşıt anlamlısı Bilge, Bilgin, Bilgili, Olgun, Okumuş, Ehil, Kamil. Taşra kelimesinin zıt / karşıt anlamlısı Civar


Galibiyet Zıt Anlamlısı Nedir? Galibiyetin Zıt Anlamı Olan …

https://www.milliyet.com.tr/egitim/zit-anlamli-kelimeler/galibiyetzitanlamlisi-nedir…

Galibiyet kelimesi bir zaferi, kazanmayı ifade etmektedir. Bunun zıt anlamlısı yani tersi olan ifade ise mağlubiyet olarak isimlendirilmektedir.


galibiyet kelimesinin zıt anlamlısı nedir

https://www.es-anlam.com/zit-anlam/kelime/galibiyet

galibiyet sözcüğünün zıt anlamlısı nedir ? galibiyet kelimesinin zıt anlamlı sözcükleri : yenilgi, mağlubiyet, hezimet galeyan galip >> Tweet. sanalsözlük’te yenilgi kelimesiyle ilgili ne demişler ? bu kelimeyle ilgili sanalsözlük’te yaklaşık 8 sayfa içerik bulunmaktadır.


Galibiyet kelimesinin zıt anlamlısı nedir

https://www.mebvizyon.com/galibiyet-kelimesinin-zitanlamlisi-nedir

Galibiyet kelimesinin zıt/karşıt anlamlısını aşağıda ki yazımızdan takip edebileceksiniz. Ayrıca bu yazımızda sizlere Galibiyet kelimesinin anlamını ve Galibiyet kelimesinin zıt anlamlısının TDK’ye göre anlamını takip edip aynı yazımızda iki zıt anlamlı kelimenin de anlamına erişebileceksiniz. Bu yazımıza …


Galibiyet Kelimesinin Zıt-Karşıt Anlamlısı (TDK)

https://www.basarisiralamalari.com/galibiyet-kelimesininzit-karsit-anlamlisi-tdk

Sizlere bu yazımızda – Galibiyet  kelimesinin zıt-karşıt anlamlısı hakkında bilgi vereceğiz. Galibiyet kelimesinin zıt (karşıt) anlamlısı Mağlubiyet. Türk Dil Kurumu’na göre Galibiyet kelimesinin anlamı:


Zıt Anlamlı Kelimeler

www.galibiyet.zitanlamlisi.com

Zıt Anlamlı Kelimeler, Zıt Anlamlı Sözcükler Birbirine tamamen zıt olan durum ve kavramları ifade eden sözcüklere “zıt anlamlı kelimeler” denilmektedir. acı – tatlı, kısa – uzun, iyi – kötü, genç – yaşlı, evet – hayır, sabah – akşam, usta – acemi vb.


Galibiyet zıt anlamlısı – Bulmaca Sözlüğü

https://www.anlami.net/galibiyetzitanlamlisi

Galibiyet zıt anlamlısı nedir anlami.net zıt anlamlı kelimeler sözlüğü, sitemizde tüm zıt anlamı, yakın anlamı ve zıt anlamlısı kelimelerin cevaplarını bulabilir ve arama bölümünden istediğiniz cevaplara ulaşabilirsiniz.


Eğitimci TV – Galibiyet Zıt Anlamlısı Nedir? Galibiyetin …

https://www.facebook.com/egitimcitvcom/posts/1127850794325856

Galibiyet Zıt Anlamlısı Nedir? Galibiyetin Zıt Anlamı Olan Kelimeler Galibiyet kelimesi bir zaferi, kazanmayı ifade etmektedir. Bunun zıt anlamlısı yani tersi olan ifade ise mağlubiyet olarak…


GALIBIYET NEDİR, GALIBIYET NE DEMEK, GALIBIYET EŞ …

https://www.nedirnedemek.net/galibiyet.html

galibiyet nedir galibiyet ne demek galibiyet eş anlamlısı galibiyet türkçe sözlük galibiyet anlamı ve ingilizcesi için tıklayınız.


Masum Zıt Anlamlısı, Masum Zıt Anlamı, Masumun Zıttı Nedir?

masum.zitanlamlisi.com

Masum kelimesinin zıt anlamlısı suçlu kelimesidir. Masumun eş anlamlısı günahsız, saf, suçsuz, temiz sözcükleridir. Masum sözcüğünün zıt anlamının (Masumun

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.