Gazeta Indeksonline

If you are looking for Gazeta Indeksonline account login information, then here are the right place. You can easily access the login portal without any issues.

Indeksonline.net – Shpejt dhe origjinal!

https://indeksonline.net

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përballë sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.


Lajme – Indeksonline.net

https://indeksonline.net/lajme

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.


Gazeta Express – LAJMI I FUNDIT

https://www.gazetaexpress.com

Ky portal mirëmbahet nga Gazeta Express sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi.


GazetaBlic – Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

https://gazetablic.com

GazetaBlic – Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Lajme. “Ministri ka thënë se shtesat për mjekët janë ndalë sepse ata nuk kanë më punë”. Lajme. Zjarr i madh në Vushtrri. Lajme. E konfirmon Abdixhiku: Anton Quni kandidat i LDK-së për Prizrenin. Lajme.


Bota Sot

https://www.botasot.info

Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online


Lajmet e Fundit – Gazeta Online INSAJDERI

https://insajderi.com

Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia.


inFokus | Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë…

https://gazetainfokus.com

Zona e gjelbër 02/26, 11:15 Dalin fakte të reja, si iu refuzoheshin grantet fermerëve që nuk jepnin ryshfet. Pas rastit të parë që u publikua nga Gazeta inFokus, për fermerin nga Krusha e Rahovecit që rrëfente se si iu kërkua ryshfet për grantin për rritjen e viçave të cilin e kishte fituar me 88.88 të pikëve në Ministrinë e Bujqësisë, kanë dalë edhe raste të tjera të …

See also  Jobs4tn Gov Unemployment Weekly Certification

Lajmet e fundit – Zëri – Zeri

https://zeri.info

Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”.


Lajmet e fundit – Telegrafi

https://telegrafi.com

Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji.


Lajme – KOHA.net

https://www.koha.net/lajme

Lajmi i fundit – politikë, ekonomi e sociale nga Kosova, rajoni e bota

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *