Inteligo Secure

If you are looking for Inteligo Secure account login information, then here are the right place. You can easily access the login portal without any issues.

Serwis WWW Inteligo

https://inteligo.pl/secure

Czasami, nie częściej niż co 90 dni, możemy poprosić Cię o potwierdzenie logowania do serwisu Inteligo kodem z narzędzia autoryzacji. Więcej. Nowa odsłona usługi 3D-Secure Od 25 lutego br. sklepy internetowe mogą prosić Cię o potwierdzenie płatności kartą w aplikacji IKO lub kodem SMS i PIN-em do karty.


3D-Secure | Obsługa kart | Karty | Inteligo

https://inteligo.pl/karty/obsluga-kart/3d-secure

3D-Secure 1. to autoryzacja: W serwisie internetowym Inteligo – po zalogowaniu poprosimy Cię o potwierdzenie transakcji Twoim narzędziem autoryzacji (usługa jest włączona domyślnie, jeśli masz dostęp do serwisu Inteligo) albo; Kodem SMS Ważne: Upewnij się, że masz zapisany aktualny numer telefonu komórkowego w Twoich danych w banku.


Serwis WWW Inteligo

https://inteligo.pl/secure?goto=credit_app

Serwis WWW Inteligo. Planowane prace modernizacyjne 20 czerwca br. W niedzielę 20 czerwca od godz. 00:00 do godz. 12:00 nie będzie można korzystać z serwisu internetowego i telefonicznego Inteligo, funkcji Open Banking oraz płacić w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z Inteligo”. Więcej >>.


Logowanie do serwisu WWW – Inteligo

https://inteligo.pl/aktualnosci/porady/logowanie-do-serwisu-www-czy-pamietasz-o-nowym…

Od dnia 31 marca 2011 roku adres strony do logowania do serwisu transakcyjnego Inteligo to https://inteligo.pl/secure. Być może niektórzy korzystają jeszcze z poprzedniego adresu, czyli https://secure.inteligo.com.pl. Po jego wpisaniu zostaniecie automatycznie przekierowani do adresu https://inteligo.pl/secure.


Inteligo

https://inteligo.pl

Konto indywidualne Inteligo. Konto indywidualne Inteligo. Prostota i wygoda codziennego bankowania w oparciu o wyrafinowaną technologię. Więcej. Konto wspólne Inteligo. Konto wspólne Inteligo. Idealne, gdy decydujesz się stworzyć z kimś wspólny portfel. Prowadzone bezpłatnie nawet dla 3 osób. Więcej.


Inteligo logowania – Bank Zaloguj – Sesje Elixir

sesjeelixirow.pl/inteligo-bank-zaloguj

Inteligo, aby skorzystać z bankowości internetowej, należy wejść na stronę – https://inteligo.pl/secure. Po wejściu na nią użytkownik wykonuje proste kroki, po czym zostaje zalogowany do swojego konta. Poniżej przedstawiamy krok po kroku, jak przejść przez ten proces: 1. W polu ,,LOGIN’’ swój identyfikator lub login.


iPKO – bankowość elektroniczna PKO Banku Polskiego

www.ipko.pl

Serwis transakcyjny iPKO PKO Banku Polskiego. Zaloguj się i uzyskaj szybki dostęp do konta oraz swoich finansów bez wychodzenia z domu przez 24h na dobę.


» Masz limit na karcie płatniczej albo 3-D Secure? Sorry …

https://niebezpiecznik.pl/post/masz-limit-na-karcie-platniczej-albo-3-d-secure-sorry

Ostatnio rezerwowałem lot przez bank Inteligo i mimo, że nie potwierdziłem transakcji kodem 3D Secure to pieniądze zostały pobrane. Odpowiedź banku: wszystko w porządku – jest to możliwe bo to usługodawca decyduje czy zabezpieczenie ma być potraktowane poważnie.


“Nie mogę płacić kartą on-line”. Nowe przepisy i problemy …

https://pieniadze.rp.pl/oszczednosci/35456-nie-moge-placic-karta-on-line-nowe-przepisy…

Od kilku dni ma problemy z autoryzacjami transakcji w interenecie. – 3D Secure przestało działać. Nie dostaje powiadomienia w aplikacji, a w efekcie nie mogę płacić kartą on-line – żali się kobieta. Kontaktowała się z bankiem. Otrzymała jedynie informację, że „od 1 stycznia są problemy ze względu na nowe przepisy”.


Czym jest usługa 3D Secure? – Pomoc – Karty Debetowe …

https://www.getinbank.pl/…/pomoc/karty-debetowe/czym-jest-usluga-3d-secure.html

Usługa 3D Secure to zabezpieczenie transakcji dokonywanych bez fizycznego użycia karty w Internecie. Zabezpieczenie polega na dodatkowej autoryzacji transakcji przy użyciu jednego z elementów zapewniających silne uwierzytelnienie. Jeśli korzystasz z Bankowości Mobilnej: Podczas zakupów internetowych wybierz płatność kartą.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.