Mavi Masa Ankara

If you are looking for Mavi Masa Ankara account login information, then here are the right place. You can easily access the login portal without any issues.

Mavi Masa – Ankara Büyükşehir Belediyesi

https://mavimasa.ankara.bel.tr

Ankara halkına her konuda yol göstermeyi amaç edinen Mavi Masa, kendisine ulaşan tüm sorun, görüş ve talepleri çözülmesi için ilgili birimlere ileten ve takibini yapan koordinasyon merkezidir. Ankaralılara zaman ve mekândan bağımsız olarak telefon, SMS, internet, e-posta, posta, faks ve yüz yüze görüşme yolu ile Ankara …


Ankara Büyükşehir Belediyesi :: Alo 153 Mavi Masa

https://www.ankara.bel.tr/mavimasa

Ankaralılara zaman ve mekândan bağımsız olarak telefon, SMS, internet, e-posta, posta, faks ve yüz yüze görüşme yolu ile Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ulaşma ve bilgi alma olanağı sunmaktadır. 7 gün/24 saat hizmet anlayışı ve uzman personeli ile yeni nesil e-belediye yapılanmasının büyük adımlarından biridir.


Ankara Büyükşehir Belediyesi :: Erişim Seçenekleri

https://www.ankara.bel.tr/mavimasa/erisim-secenekleri

Sosyal İletişim Platformlarından Mavi Masa’ya Ulaşım. İnternet üzerinden belirli forum (twitter, sikayetimvar.com vb.) sitelerinden Belediyemizi ilgilendiren konu başlıkları yetkili arkadaşlarımız tarafından takip edilmekte ve başvuru niteliği taşıyan bilgilerin Başkent 153 Sistemimize aktarımı yapılmaktadır.


Ankara Mavi Masa Alo 153 Başkent153 Yardım Alma …

https://egeetkinlik.com/blog/2020/12/13/ankaramavimasa-alo-153-baskent153-yardim-alma

Mavi Masa ya da Başkent153’e ulaşmak isteyenler mavimasa.ankara.bel.tr ve baskent153.ankara.bel.tr web sitelerinden yardım alabilirler. Yüz yüze yardım almak isteyenler Sıhhıye Mavi Masa, Kızılay Metro Mavi Masa, Batıkent Metro Mavi Masa, Hizmet Binası Mavi Masa hizmet merkezlerinden de faydalanabilir.


Alo 153 Mavi Masa Yenilendi – EGO

https://www.ego.gov.tr/tr/haber/5445/alo-153-mavi-masa-yenilendi

Ankara Büyükşehir Belediyesi “ALO 153 Mavi Masa” artık “Başkent 153” adıyla hizmet vermeye başladı. Yeni bir hizmeti daha Başkentlilerle buluşturan Büyükşehir Belediyesi, mobil araçlarla merkez ve ilçelerde mahalle mahalle dolaşarak vatandaşın ayağına gidiyor.

See also  Bluefit Lane Cove

Ankara Büyükşehir Belediyesi Mavi Masa Şikayetleri …

https://www.sikayetvar.com/ankara-buyuksehir-belediyesi/mavimasa

Ankara Büyükşehir Belediyesi 60 Yıllık Çınar Ağacının Kurumaması İçin Budanması Gerekiyor. Mavi masa ya iki adet başvuruda bulundum başvuru numaraları ^4628008 ve 4664567 ^ dir ayrıca ekstra olarak Mansur Yavaş’a 4684580 başvuru numarası ile sıkıntımı dile getirmeye çalıştım ancak kimse yardımcı olmadı.


Ankara Mavi Masa Şikayet Rekoru Kırıyor – Haberler

https://www.haberler.com/ankaramavimasa-sikayet-rekoru-kiriyor-haberi

Ankara Mavi Masa Şikayet Rekoru Kırıyor. Ankara’da 1 Ağustos Tarihi İtibariyle Başlayan Su Kesintileri Sonrasında, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne Bağlı Olan ve Vatandaşların …


Ankara Büyükşehir Belediyesi ‘ALO 153 Mavi Masa’nın adını …

https://www.gercekgundem.com/yurttan-haberler/162581/ankara-buyuksehir-belediyesi-alo…

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın talimatıyla yenilenen “ALO 153 Mavi Masa”, Çağrı Merkezi hizmet anlayışını da değiştirdi. Çağrı Merkezi’nde ve sahada …


Mağazada Bul | Mavi

https://www.mavi.com/magazalar

En Yakın Mavi; Mağazalardaki stok durumu bilgilendirme amaçlıdır ve anlık olarak değişebilir. Güncel stok bilgisi için seçtiğiniz mağazayla iletişime geçiniz. Konumumu kullan. EN YAKIN MAĞAZAYI BUL. Müşteri Hizmetleri : 0850 288 62 84 (08:00 – 00:00) Bize Ulaşın : [email …

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.