Okul K12net

If you are looking for Okul K12net account login information, then here are the right place. You can easily access the login portal without any issues.

K12NET

okul.k12net.com

K12NET Öğrenci Bilgi Sistemi kurumumuzda öğrenim görmekte olan öğrencilerimizin eğitim-öğretimleri ile ilgili çok kapsamlı bilgi içeren bir veritabanıdır. Bu sistemdeki bilgiler optik formlar aracılığıyla ya da internet üzerinden bilgi girişiyle sağlanmaktadır.


K12NET | Okul Yönetim Yazılımı

https://www.k12net.com

K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemi, bir okulun tüm ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmıştır. K12NET, Okul programı olarak size yeter. Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir okul otomasyon programından karşılayabilirsiniz. K12NET, 19 Modülden oluşmaktadır. K12NET Türkiye’de özel okulların en çok tercih ettiği okul yazılımıdır.


e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi

https://eokulyd.meb.gov.tr

Özel Okul Kurum kodlu kullanıcıların tanımlı olduğu T.C. Kimlik numarası değişecek ise İl/İlçe Mebbis Sorumlunuza başvurunuz. Çalışma izni biten Özel Okul kullanıcıları sisteme giriş yapamazlar.


www.meb.k12.tr—T.C. Millî Eğitim Bakanlığı

https://www.meb.k12.tr

meb.k12.tr uzantılı okul web sitenizin yönetim paneline, tarayıcınızın adres çubuğuna https://websitenizinadresi.meb.k12.tr/mebpanel adresini yazarak erişebilirsiniz. Herhangi bir okula ait web sitesi adresi bulmak için Web Siteleri butonuna tıklayınız.


Atlas.K12NET.EOkul.Communicator

https://eokul.k12net.com

The following prerequisites are required: Microsoft .NET Framework 4 (x86 and x64) Windows Installer 3.1; If these components are already installed, you can launch …


Okul Yönetim Yazılımı

https://www.k12net.com/okul-yonetim-yazilimi

K12NET Okul Yönetim Yazılımı K12NET, Bir okulun ihtiyaç duyabileceği 19 modülü içinde barındırır, tüm modüller birbirleriyle bağlantılıdır. K12NET’e interneti olan herhangi bir bilgisayardan, herhangi bir yerden ulaşılabilir. K12NET yerden ve zamandan bağımsızdır. Öğrenci, veli ve öğretmenlerinizi tek tek elle, bir şablon aracılığı ile excelden toplu olarak …


K12NET Okul Yazılım Sistemleri

https://tanitim.k12net.com/sub

K12NET Mobil uygulamamız, İOS veya Android İşletim sistemli telefonların her biriyle uyumludur. Cep telefonunuzun işletim sistemine göre App Store veya Google Play mağazasına girip, “K12NET” diye arattığınızda uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz.

See also  Honorcu

K12NET OKUL OTOMASYONU – Özel Marmara Bilge Koleji İlkokulu

www.bilgeegitimkurumlari.k12.tr/ilkokul/k12net-okul-otomasyonu

K12NET OKUL OTOMASYONU K12net Sisteme Giriş için tıklayınız>> Sayın Velimiz, K12NET Öğrenci Bilgi Sistemi Bilge Okullarında öğrenim görmekte olan öğrencilerimizin eğitim-öğretimleri ile ilgili çok kapsamlı bilgi içeren bir veritabanıdır. K12NET sadece veliye değil öğrenciye de açık olan bir sistemdir. Bu sayede öğrenciler de kendi durumlarını yakından …


KAKÜV – Kars ve Kafkas Üniversitesi Vakfı – Özel Okul

https://www.kakuv.k12.tr

KAKÜV-K12NET. ÖĞRENCİ-VELİ BİLGİ SİSTEMİ … Öğrencilerin okul kompleksi içerisinde zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmesini amaçlayan okulumuz, yıl boyunca birçok, bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Uygulayarak Öğrenme.


K12NET DÖKÜMANLAR

https://dokuman.k12net.com/dokuman.html

k12net ana modÜl baŞliklari * okul * dersler * ÖlÇme deĞerlendİrme sinavlari ve raporlari * klasİk sinav sonrasi alinacak raporlar * Ödevler ve raporlanmasi * rehberlİk raporlari * davraniŞ uygulamalari ve raporlari

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.