Sakarya Işkur

If you are looking for Sakarya Işkur account login information, then here are the right place. You can easily access the login portal without any issues.

İŞKUR

https://sakarya.iskur.gov.tr

Sakarya. İçin İş Bulmanın En İyi Yeri. Binlerce ilan arasında size uygun işi bulmanın en iyi yolu. İŞKUR’un Verdiği Hizmetler Nelerdir? Tüm Hizmetler. Kısa Çalışma Ödeneği. Açık İşler.


İŞKUR

https://sakarya.iskur.gov.tr/iletisim

İŞKUR İletişim Hattı. Her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz için iletişim hattımızı arayabilirsiniz. Çalışma Saatleri: Haftaiçi: 08:00 – 17:00. İletişim Hattı: 444 75 87. Genel Müdürlük. Telefon: 0312 216 30 00. Fax: 0312 435 29 27. E-posta: Adres: Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No:42 Yenimahalle / ANKARA.


Sakarya İş İlanları 2021 – İş ve Kurs

https://www.isvekurs.com/sakarya-acik-is-ilanlari

SAKARYA İŞKUR İLETİŞİM SAKARYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ Telefon Numarası: 0(264) 274 46 11 Adresi: ADAPAZARI SAKARYA Faks: 0(264) 277 80 20 E-posta: [email protected] Ayrıca İŞKUR’a Türkiye’nin her yerinden 444 75 87 telefon numarası ile ulaşabilirsiniz.


Sakarya İşkur Adresleri, Telefon Numaraları / e …

https://www.e-yasamrehberi.com/iskur/adresleri/sakarya-iskur.htm

Sakarya Meslek Edinmek İsteyenler, Sakarya Mesleğini geliştirmek isteyenler: İşkur Sakarya Meslek Edindirme Kursları Listesi >> İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere “İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları”, herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere “Kendi İşini Kurmak İsteyenlere …


İŞKUR SAKARYA İL MÜDÜRLÜĞÜ – SAKARYA – ERENLER – 0264 274 …

https://www.tikla.com.tr/iskur-sakarya-il-mudurlugu.html

İşkur Sakarya İl Müdürlüğü şikayet ve yorumları okuyabilir, İşkur Sakarya İl Müdürlüğü şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili İşkur Sakarya İl Müdürlüğü yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.


İŞKUR

www.iskur.gov.tr

Gaziantep İl Müdürlüğümüz Ve Migros Ticaret A.Ş Arasında 45 Kişilik İşbaşı Eğitim Programı Protokolü İmzaladık Gaziantep Artvin’de Malzeme Takip Ve Dağıtım İşçisi Mesleğinde 50 Kişilik İş Başı Eğitim Programı Başlattık Artvin Zonguldak’ta 10 Kişiyi İstihdam Edecek İşbaşı Eğitim Programı Başlattık Zonguldak

See also  Ldcsb D2l

Sakarya İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

https://www.sskbagkur.com/iskur/sakarya-iskur-iletisim-adres-ve-telefon-numarasi

Sakarya işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Sakarya işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Sakarya işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 – 12:30 ve 13:30 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.


İşkur Sakarya (Adapazarı) Meslek Edindirme Kursları …

https://www.e-yasamrehberi.com/iskur/sakarya-meslek-edindirme-kurslari.htm

Sakarya İşkur Mesleki Eğitim Kursları, İşbaşı Eğitim Programları, Girişimcilik Eğitimi Programları, Toplum Yararına Programlar Başvuru Yeri ve Zamanı: 81 ilde bulunan Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri ile hizmet merkezlerine istenildiği zaman başvuru yapılarak iş ve meslek danışmanından olumlu görüş …


Sakarya Mühendis İş İlanları – İş ve Kurs

https://www.isvekurs.com/sakarya-acik-is-ilanlari/muhendis-arayanlar

SAKARYA İŞKUR İLETİŞİM SAKARYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ Telefon Numarası: 0(264) 274 46 11 Adresi: ADAPAZARI SAKARYA Faks: 0(264) 277 80 20 E-posta: [email protected] Ayrıca İŞKUR’a Türkiye’nin her yerinden 444 75 87 telefon numarası ile ulaşabilirsiniz.


Sakarya İş İlanları – İşkur | Bay-Bayan | Vasıfsız | IS.GEN.TR

https://www.is.gen.tr/sehir/sakarya-is-ilanlari

Sakarya İşkur İş İlanları iş gen tr iş ilanları içerisinde Bay-bayan, vasıflı vasıfsız, özel, kamu, İşkur yada istihdam bürolarının iş ilanları yer almaktadır. İş ilanlarını inceleyebilir, yer alan adres ve telefon numaralarına

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.