Uzem Omü

If you are looking for Uzem Omü account login information, then here are the right place. You can easily access the login portal without any issues.

Ana Sayfa – OMÜ Uzaktan Eğitim Merkezi

https://uzem.omu.edu.tr

Haberler Tüm Haberler. 2021 Yılı OMÜ Uluslararası Öğrenci Giriş Sınavı Başarıyla Gerçekleştirildi. “Uzaktan Eğitmen” Sertifika Programı Başlıyor. UZEM ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Binası Dezenfeksiyon Faaliyetleri. OMÜ, Hitit Üniversitesi ile YÖS Tecrübelerini Paylaştı.


Uzem

https://sinav.uzem.omu.edu.tr

Uzem. Giriş Bilgilendirmesi. T.C. Kimlik No: Bu alana T.C. Kimlik Numaranızı yazmanız gerekmektedir. Eğer yabancı uyruklu iseniz, 9 ile başlayan yabancı kimlik numaranızı yazmanız gerekmektedir. Parola: T.C. Kimlik Numaranızın ilk 6 rakamı ve adınızın ilk 3 büyük harfinin birleşiminden oluşan parolanızdır.


Eğitim Portalı – OMÜ Uzaktan Eğitim Merkezi

https://uzem.omu.edu.tr/egitim-portali-2

Eğitim Portalına giriş yapabilmeniz için Ondokuz Mayıs Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi’ne bağlı bir eğitim programında öğrenci olmanız gerekmektedir. Sisteme kayıtlı bir öğrenci iseniz şifre ve kullanıcı adınız aşağıdaki gibidir: Kullanıcı Adı: Yüksek lisans, lisans tamamlama, ön lisans ve sertifika …


Uzaktan Eğitim (UZEM) | OMÜ | Ondokuz Mayıs Üniversitesi

www.omu.edu.tr/tr/ogrenci/uzaktan-egitim-uzem

UZEM’İN AMAÇLARI. Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde iletişim ve bilgi teknolojilerine dayalı öğretim faaliyetlerinin verimli ve etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak. Uzaktan eğitim ile ilgili araştırma-geliştirme ve uygulama çalışmaları yapmak. UZEM eğitimde modern iletişim ve bilgi teknolojilerinden yararlanmayı …


Eğitim Portalı Yardım Sayfası – OMÜ Uzaktan Eğitim Merkezi

https://uzem.omu.edu.tr/egitim-portali

Girmek İstediğiniz Eğitim Portalını Seçiniz. UZEM Programları Ders Portalı. Uzem bünyesinde yer alan yüksek lisans, lisans tamamlama, önlisans ve sertifika programları. UZEM Ortak Dersler Portalı. OMÜ kampüs içi ortak dersler portalı.


Uzem

https://sinav.omu.edu.tr/attendant/home

UZEM Görevli İşlemleri Sistemi (GİS) bilgisayar ekranlarında, tabletlerde ve cep telefonlarında sorunsuz çalışabilmektedir. Sistemi düzgün görüntülemek için güncel bir tarayıcı kurmanız gerekmektedir. UZEM Chrome ve Firefox tarayıcılarını kullanmanızı tavsiye eder. Şifremi unuttum kısmından şifremi değiştiremiyorum.

See also  Tsp Talk Share Prices

UZEM Akademik Takvimler – OMÜ Uzaktan Eğitim Merkezi

https://uzem.omu.edu.tr/akademik-takvimler

UZEM Akademik Takvimler. 2020 – 2021 Akademik Takvimleri. Lisansüstü (Tezsiz Yüksek Lisans) Ebelik Lisans Tamamlama. Önlisans – Lisans. 2019 – 2020 Akademik Takvimleri. Lisansüstü (Tezsiz Yüksek Lisans) Ebelik Lisans Tamamlama. Önlisans – Lisans.


Uzem

giris.uzem.omu.edu.tr/users/sign_in

Tc Kimlik Numaranız: Telefon Numaranız: Email Adresiniz:


Ondokuz Mayıs Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi – Aday …

https://ais.uzem.omu.edu.tr

OMÜ YÖS 2021 Sınav sonuçlarının ilanı Covid 19 Pandemisi nedeniyle 15 Haziran 2021 tarihine ertelenmiştir. Yapılan bu değişiklik neticesinde Sınav Sonuç İtirazları 16 – 18 Haziran 2021 tarihine ertelenmiştir.


Malatya Turgut Özal Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi

uzem.ozal.edu.tr

Üniversitemizin Değerli Öğrencileri, 2020-2021 Güz Dönemi Uzaktan Eğitim Sistemini kullanabilmeniz için sizler için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreleriniz 04.10.2020 tarihinde yine üniversitemiz web sayfas

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.